IıIıIı[SoN-KuŞLaR-FaN-CLuB]ıIıIıI

BİZ SLOW RAP DÜNYASINDA SON KUŞLARIZ HEP VAR OLUCAZ

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

......:::DJ DADLU BEBE::::......

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
karapençe
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 529

MesajKonu: ......:::DJ DADLU BEBE::::......   Ptsi Şub. 23, 2009 4:54 pm

Dj Datlu bebe
06/01/1991 Giresunda doğdum...5 yasima kadar Giresun gemiler çekeğinde ikamah ettim daha sonra babamin görev yeri olan başka bir ilçeye taşinmak zorunda kaldik...İlk okuluma 1997 yilinda Bulunduğum ilçede basladim...Küçük sirin bir kasabada sakin bir şekilde çocukluğum geçti.Liseyi Giresun merkez de okumak yerine ilçemde bulunan Ç.P.L'de sürdürmeyi karar aldim...Çoçuk gelişimi son sınıf öğrencisiyim 2009 ÖSS sinavinda rakibinizim:) Rap'a başlangıcım direk olarak olmadi...2006 da Nette dolasirken Flatcast radyosunu kesfettim Smile Daha sonra Kendime radyo kurdum Djlik ögrendim..Çesitli radyolarda misafir djlik yaptim...Bir çok radyoda da Saatli djdim...2008 Yilinda Çoçuklugumdan beri yazdiğim siirlerimi Hd (herkesdinlesin) de Yayinlamaya karar aldim...
Sınıf arkadasimin yardimi ile bir çok siirimi yayinladim...Bir kac Rapci arkadaşlarla taniştim Daha sonra KANARYA SON SES Rap grubunun Sahibi Dj Bartu abi Ve arkadaşlari ile Radyoda sunuculuk yaptim...Bir kaç Rap söz Yazmaya başladim çünkü rap kanima işlemeye başlamisti artik kendime simdi zamani dedim...Bir kaç kez deneme yaptim bazi olumsuzlaklar ve anlaşmazliktan Ft tekliflerini reddetmek durumnda kaldim ve kimse ile Ft atmadim...2009'da KARAPENCE ile tanistim Ve onun nazik teklifini kabul ettim Artik sizinleyim... İlginiz için TskLeR Dj Datlu bebe
Kullanıcı profilini gör http://karapencefan.netgoo.org
karapençe
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 529

MesajKonu: Geri: ......:::DJ DADLU BEBE::::......   Çarş. Şub. 25, 2009 10:34 pm

lol! LÜTFEN MESAJLARA CEVAP YAZINIZ EMEĞE SAYGI DUYALIM LÜTFEN İLGİLENMİYORSANIZ BİLE CEVAP YAZIN... lol!
Kullanıcı profilini gör http://karapencefan.netgoo.org

......:::DJ DADLU BEBE::::......
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası